My Twitter Feed

December 21, 2014

Son Dakika Haber:

Diyarbakır’da Nihat Hatipoğlu Aday Olacak mı

Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu Aday Olacak mı? A Haber’e konuşan nihat hatipoğlu 2014 yerel seçimlerde belediye başkanlığı ile ilgili adaylık açıklaması yaptı. İşte Nihat Hatipoğlu’nun o açıklamaları.
Siyasetten her zaman kaçtığını da dile getiren Hatipoğlu; “aday olsam, sonuç alırım” dedi. Hatipoğlu, adaylıkla ilgili olarak “Bugün eğer isterseniz bir yerde belediye başkanı da olursunuz bir yerde, milletvekili de olursunuz, ilerde bakan da olursunuz. Bunlar olabilir şeylerdir. Ben hep şunu hesap ettim bugüne kadar; Bunlara geldiğimde de çok iyi sonuçlar alacağıma da inanıyorum, çünkü çalışkanım tuttuğum şeyi kopartırım sonuna kadar da götürüm. Kitlemi de çok iyi tanıyorum. Mesela Diyarbakır’da havaalanında bile insanlar niye aday olmuyorsun…

CHP İstanbul Adayı Seçim 2014

can atakli chp 2014

CHP İstanbul Adayı Seçim 2014 – İstanbul Belediye Başkanlığına CHP’den sürpriz aday çıktı. Can Ataklı , Ulusal Kanal’daki programı sırasında yaptığı açıklamada, “CHP , anketlerde benim ismimi de sorduğu taktirde tablo ortaya çıkacaktır. CHP bir kişiye mahkum edilemez, farklı adaylar da var” dedi.
CHP İstanbul Adayı Seçim 2014
Can Ataklı, sözlerine şöyle devam etti: “CHP üyesi olmayan Mustafa Sarıgül’ün adaylığını tartışan medya, diğer adayları da görmeli. Bugün ilk kez kendimden söz edeceğim ve bu yüzden sizden özür diliyorum. Tüm kesimlerden oy alabileceğimi düşünüyorum. CHP, anketlerde benim ismimi de sorduğu taktirde tablo ortaya çıkacaktır. CHP bir kişiye mahkum edilemez, farklı adaylar da var”

Seçim Öncesi Mahkumlara AF Haberi 2013

son-dakika-3

Seçim Öncesi Mahkumlara AF Haberi 2013 – Bir çok vatandaş seçimlerden önce mahkumlara af çıkacak mı? Hapis yatanlar için seçimlerden önce bir af çıkar mı diye umut edenler için seçim haber olarak bu haberi yapmak istedik.
Değerli misafirler, şu an için gündemde mahkumlar için af haberi bulunmamaktadır. Konu ile ilgili meclisten ve bakanlardan bir açıklama yapılmadı. O nedenle asparagas haberlere itibar etmeyiniz. Şu an için maalesef af yasası bulunmuyor.
Benzer son dakika haberleri:seçimden önce af varmı,2014 mahkumlara af varmi,seçim öncesi af varmı,mahkumlara af son dakika,mahkumlara af varmı habervitrini,Mahkumlara Af 2014,en son mahkumlara af haberleri,secimden once af varmi mahkumlara,mahkumlara af haberi,af haberleri son…

Askerlik Süresi Kısacalak mı? – Son Dakika Haberi

askerlik suresi kisalacak mi 2013

Askerlik Süresi Kısacalak mı? – 05.10.2013 Son Dakika Haberi | Aylardır beklenen haber nihayet geldi. 5 Ekim 2013 Genelkurmay Başlanlığı tarafından askerlik süresi ile ilgili son karar bugün açıklandı. Seçim Haber olarak daha önceden bu haberi sizlerle duyurmuş ve çok yakında gelişmeleri sizlerle paylaşacağımızı söylemiştik.
Askerlik süresi 12 ay
Seçim Haber olarak yeni alınan kararları sizlerle paylaşıyoruz. Genelkurmay normal askerlik süresinin 12 ay olması konusunda görüş birliğine vardı.  Genelkurmay’ın yaptığı açıklamada bazı gazetelerde yer alan “Genelkurmay süreyi 9 ay olarak düşünüyor’ haberleri de gerçeği yansıtmıyor.
Ayrıca şu anda askerlik yapanlar arasında 12 ay ile 15 ayını dolduranların terhis edileceği haberi de Genelkurmay Başkanlığı…