My Twitter Feed

January 26, 2015

2014 CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Kimdir?

Aylin Kotil Resimleri

İstanbul’da 2014 seçimleri için CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı kimdir? Cumhuriyet Halk Partisi Beyoğlu Belediyesi için aday adayı isimlerden bir tanesi de Aylin KOTİL’dir ki henüz adaylığı kesin değildir. 2014 Seçimlerinde CHP Beyoğlu Belediyesi için Aylin KOTİL’İ aday gösterebilir. Peki Aylin KOTİL Kimdir?

Bölgesi Beyoğlu Belediyesi
Partisi Cumhuriyet Halk Partisi
Eğitim Durumu Yüksek Lisans / Doktora
Mesleği İşletmeci
Doğum Tarihi
Doğum Yeri
Yabancı Diller
Adaylık Durumu  Aday Adayı

Aylin KOTİL, ilköğretim okulunu İstanbul Bakırköy Pilot Cengiz Topel’de okumuş ve sonrasında Ataköy Lisesi’nde hem ortaokul hem de lise eğitimini tamamlamıştır. Babası Rize’li olan Aylin KOTİL’in annesi ise Alman’dır. Babası 1964 yılında Almanya’ya çalışmak için gittiğinde Cristina’ya aşık olmuş ve 1966 yılında ise Almanya’da evlenip sonrasında İstanbul’a gelmişlerdir.

Aylin Kotil, Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirip yüksek lisans için Amerika’nın Strayer Üniversitesi’ne gitmiş ve orada Siyaset Bilimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca Marmara Üniversitesi’nde iki yıl dinler tarihi, iki yıl da Osmanlı tarihi dersleri aldı. ABD’deki bir uzaktan eğitim kurumu olan Capella Üniversitesinde doktorasına devam etmiştir.

1996 yılında Ataköy’de kurduğu “Ataköy Eğitim Merkezi” adında bir çocuk yuvası işletiyor. Ayrıca Yuva açacak girişimcilere Teori ve pratik olmak üzere iki ana grupta dersler vererek onlara gerekli bilgileri uygulamalı öğretiyor. Diğeri Yeşilköy’de olmak üzere 2 anaokulu sahibidir.

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Aylin Kotil Resimleri

Benzer son dakika haberleri:

aylin kotil resimleri
Comments
2 Responses to “2014 CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Kimdir?”
  1. KRAL III. ATATURQUİE diyor ki:

    OY UĞRUNA YAPMAYACAĞI; RİYÂKÂRLIK, MÜNAFIKLIK BULUNMAYAN CHP, 2014 SEÇİMLERİNE HAZIRLANIYOR.HERKES İÇİN CHP

  2. Bir Misafir diyor ki:

    şahsen aylin kotilin seçileceğine ihtimal veremiyorum ama yine de şansını denemesinde yarar vardır. ne diyelim, yolu açık olsun. :)

Leave A Comment