My Twitter Feed

January 26, 2015

Artı 1 (+1) TV kimin kanalı, artı1 tv sahibi kimdir?

Artı 1 TV izle, +1 TV canlı izle

Artı 1 (+1) TV kimin kanalı, artı 1 sahibi kimdir? Henüz internet ortamında yayına yeni başlayan artı 1 kanalı sahipleri kimin veya hangi medya patronuna bağlıdır diye biz de merak ettik ve sizler için araştırdık. Kanal internet üzerinden 29 Nisan 2013 tarihinde yayın hayatına başladığından ve yeni bir internet kanalı olduğundan dolayı net birşey söylemek doğru değildir.

Ancak Uğur Dündar, Ece Temelkuran, Haluk Şahin gibi isimlerin program sunuculuğu yapacağı artı 1 internet kanalı sanki bana biraz doğan medya grubuna yakınmış gibi geldi ama yine de belli olmaz. Fakat ne olursa olsun veya hangi medyaya yakın olursa olsun tarafsız habercilik yaptıktan sonra hiç bir sorun kalmamaktadır.

Kanalın ünvanı: Düzey Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. e aittir.  Biz de artı 1 kanalın tarafsız olmasını temenni ediyor ve başarılar diliyoruz.

Artı 1 (+1) TV kimin kanalı, artı1 tv sahibi kimdir?

Artı 1 TV izle, +1 TV canlı izle

Artı 1 TV izle, +1 TV canlı izle

Benzer son dakika haberleri:

artı 1 tv kimin,1 tv kimin,artı 1 tv kimin kanalı,artı bir tv kimin,artı 1 tv sahibi,1 kimin,artı 1 tv sahibi kimdir,artı 1 kimin,1 tv sahıbı kım,artı 1 sahibi kim
Comments
3 Responses to “Artı 1 (+1) TV kimin kanalı, artı1 tv sahibi kimdir?”
  1. mustafa hasan diyor ki:

    Artı 1 kanalı tarafsız olacaklarına dair yemin etmiş ancak tarafsızlıkları ancak sözde kalan bir ifadedir. Belki bu yeni kanal tarafsız olur diye düşünürdük ancak bu kanal da tarafını çok geçmeden belli etti. Yazık oldu.

  2. Serdar Altunkaya diyor ki:

    Lütfen yapacağınız yorumlarda argo ifadeler kullanmayınız. İyi günler dileriz.

  3. yunus arda diyor ki:

    bu kanal yeni mi açıldı? televizyonda neden göremiyoruz?

Leave A Comment