My Twitter Feed

December 21, 2014

Son Dakika Haber:

Seçim 2014 AKP Adayları

AKP’nin 2014 seçimler için İstanbul adayları henüz netleşmemişken İstanbul için AKP’nin muhtemel adayları seçim haber farkıyla belirlenip sizlerle paylaşıldı. Değerli misafirler AK Parti 2014 seçimlerinde İstanbul’da birkaç isim gösterebilir. Bu isimlerden bir tanesi yıllardır İstanbul’a hizmet eden Kadir Topbaş olacaktır.

Kadir Topbaş Yeniden Aday!

Evet. Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için tekrardan aday olacak ve bu haber kesinleşmiş durumda. Eğer bir akslik olmazsa Kadir Topbaş tekrardan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacak; AKP için.

Silivri Belediye Başkanlığı içinse eski Belediye Başkanı Hüseyin Turan’ın adı sürekli gündemde duruyor ve kuvvetle muhtemel Hüseyin Turan Silivri Belediye Başkan Adaylığında ismi görünecek olan adaylardan bir tanesidir. Hüseyin Turan olmazsa mevcut ilçe başkanı olarak da Metin Karataş düşünülmektedir.

Çatalca’da Selim Düşkünler aday olabilecek isimlerden. Ancak AK Parti çatalca’da bugüne kadar aktif olmamıştır. Bu seçimlerde ise her şeye rağmen Selim Düşkünler aday olarak düşünülmektedir. Esenyurt’ta mevcut Başkan Necmi Kadıoğlu’nun devam etmesi bekleniyor. Avcılar’ı CHP ‘li başkan Mustafa Değirmenci’den almak için yoğun çalışma yapan AK Parti’de Avcılar İlçe Başkanı Bayram Şenocak’ın ismi telaffuz ediliyor. Sürpriz bir aday da gelebilir…

Başakşehir’de Antalyalı Başkan Mevlüt Uysal ‘durmak yok yola devam diyecek’ gibi görünüyor. Sultangazi’de Cahit Altunay rakipsiz görünüyor. Büyükçekmece’de Murat Hazıroğlu bir sürpriz olmazsa devam edecek..

Şimdilik AKP 2014 Belediye Başkan adayları ile ilgili aktaracaklarımız bu kadar. Bu adaylardan değişen isimler olabileceği gibi Büyükşehir belediye başkanlığının adaylığı ise kesin durumda. Bizi takip etmeye devam ediniz. Gelişmelerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Comments
2 Responses to “Seçim 2014 AKP Adayları”
  1. Yeni Şafak Seçim2014 diyor ki:

    Başbakan Erdoğan, partisinin grup toplantısında 5 büyükşehir ve 5 il belediye başkan adayını açıklıyor.

  2. Seçim Haber diyor ki:

    Siz de AKP 2014 Adayları ile ilgili neler düşündüğünüzü bu başlık altında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Adaylar hakkında eklemek istediklerinizi de Seçim 2014AKP Adayları başlığı altında paylaşabilirsiniz.

Leave A Comment