My Twitter Feed

December 20, 2014

Son Dakika Haber:

Seçim Öncesi Mahkumlara AF Haberi 2013

Seçim Öncesi Mahkumlara AF Haberi 2013 – Bir çok vatandaş seçimlerden önce mahkumlara af çıkacak mı? Hapis yatanlar için seçimlerden önce bir af çıkar mı diye umut edenler için seçim haber olarak bu haberi yapmak istedik.

Değerli misafirler, şu an için gündemde mahkumlar için af haberi bulunmamaktadır. Konu ile ilgili meclisten ve bakanlardan bir açıklama yapılmadı. O nedenle asparagas haberlere itibar etmeyiniz. Şu an için maalesef af yasası bulunmuyor.

Benzer son dakika haberleri:

seçimden önce af varmı,2014 mahkumlara af varmi,seçim öncesi af varmı,mahkumlara af son dakika,mahkumlara af varmı habervitrini,Mahkumlara Af 2014,en son mahkumlara af haberleri,secimden once af varmi mahkumlara,mahkumlara af haberi,af haberleri son dakika 2014
Comments
3 Responses to “Seçim Öncesi Mahkumlara AF Haberi 2013”
  1. Fatih Şahin diyor ki:

    Haberlerde söylenenlere inanmayı çoktan bırakmış biri olarak size tavsiyem, süre falan verilmedi seçim öncesi ateşkesi bu..

  2. orhan diyor ki:

    Adaletin esit tartmadigi gunumuzde,adamin varsa zenginsen muhabet cezada yesen birsekil cikarsiniz,Gariban derdini anlatamayan sucsuz yere yatan mahkumlar hic af beklemeyin fakir fikarayi dusunen kim.MUHALEFETDE AYNİ İKTİDARDA AYİN islerine geleni menfatlari varsa yandaslarina af bir sekil bir maddeyle cikariyorlar.

  3. Resul ulutaş diyor ki:

    Artık anayasada bile birçok kanun değişikliği yürürlüğe girmesi lazım onca suçsuz insan var cezaevlerinde bu konu bence tekrardan ele alınıp meclise gündeme getirilmesi taraftarıymm herseye bir düzen şart artık …

Leave A Comment